top of page
Soldering circuit board

GRUPA PREMIUM

Główne założenia grupy

Naszym przewodnim celem jest pełne zadowolenie klientów. Bez kompromisów, bez półśrodków. Działamy od 2010 roku ale rok 2018 to zdecydowane rozdzielenie zadań i kompleksowa modernizacja struktur firmy której celem było zoptymalizowanie procesów jak również dążenie do perfekcyjnej jakości. W wyniku tych zmian powstały spersonalizowane działy, które są odpowiedzialne za poszczególne segmenty robót, jednakże w każdym momencie działają na zasadzie wymienności. Cel to najwyższa jakość w możliwie najkrótszym czasie.

GRUPA PREMIUM: O nas
sylwetka-konstrukcji-slupa-elektrycznego

GRUPA - Działanie

Wymienność działań

PGEIE to wszelakie instalacje energetyczne, elektryczne - zarówno wykonywane od podstaw jak również w pełni modernizowane. Fotowoltaika, systemy łączności przewodowej i bezprzewodowej to codzienność

PGEiH to support naszych działalności. Nie musimy czekać na dostawy - mamy większość materiałów na miejscu co daje nam gwarancję szybkości, jak również pewność, że materiały są najwyżej jakości. Nasza oferta jest skierowana również do klientów indywidualnych.

PGEiW to hydro specjaliści. Wykonujemy prace związane z hydrobudową. Przydomowe oczyszczanie, pompy ciepła, klimatyzacja, wentylacja, przyłącza oraz kompleksowe modernizacje to woda na młyn dla naszych fachowców. Profesjonalne uzupełnienie PGEiE.

Prąd i woda w tym przypadku to znakomite połączenie.

PGEiO to sekcja ochrony mienia i ludzi. Założenie jest proste. Jeśli coś tworzymy i robimy to również uważamy że powinniśmy o to dbać i chronić. Dla Was i dla Nas.

INWEST POMORZE to zwieńczenie powyższych. Mamy pełną paletę struktur, mamy długie i bogate doświadczenie, zatem jesteśmy gotowi na samodzielne budowanie. Prestiżowe osiedle domów Kleszczewo to nasze oczko w głowie. Prestiż i jakość za rozsądne pieniądze.

GRUPA PREMIUM: O nas

GRUPA - Flota

Aby zapewnić niezbędną mobilność dla wszystkich naszych pracowników dysponujemy kilkudziesięcioma pojazdami dobranymi do poszczególnych zadań. W naszej flocie znajdują się samochody dostawcze oraz brygadowe. Pełną mobilność naszych inżynierów oraz kierowników robót zapewniają auta osobowe. Jeśli trzeba zadbać o przyjazd klienta na front robót do dyspozycji są również auta luksusowe

Renault-2.jpg
Fiat-Ducato-Maxi1-1024x576.png
GRUPA PREMIUM: Info
bottom of page