top of page
Wallis-Earthing-Design-Service-1.jpg

PGEiE - o nas

Twój Partner ŚwietLny

Działamy na rynku pomorskim nieprzerwanie od 2002 roku, kiedy to firma Żmijewscy Instalacje zaczęła swoją działalność. Stworzyliśmy prężnie działającą firmę, która realizuje najbardziej skomplikowane przedsięwzięcia. Większość naszych wykonanych projektów znajdziecie Państwo w zakładce REALIZACJE.


Lata 2002-2009 - na początku pięcioosobowy zespół i na początku mniejsze roboty instalacyjne. Głównie prace z instalacjami małych domów jednorodzinnych i obsługa lokalnych firm na terenie Kaszub. To również etap szkoleń szkoleń, wymiany doświadczeń i gromadzenia wiedzy do profesjonalnego biznesu.

Już w 2010 firma realizowała kilkumilionowe kontrakty: Zespół budynków użyteczności publicznej w Gdańsku czy kilkanaście osiedli mieszkaniowych na terenie Trójmiasta. Kolejne lata to dynamiczny rozwój firmy kilkudziesięciu pracowników i kilkanaście firm współpracujących. Wykonujemy prace przy blokach mieszkaniowych czy hotelach.

2015 rok - Współtworzymy Galerię Metropolia, wspieramy prace przy Akademii Marynarki Wojennej i jesteśmy aktywni przy powstawaniu ogłoszonego inwestycją roku salonu samochodów luksusowych.

Oczywiście dalej działamy prężnie przy pracach związanych z osiedlami mieszkaniowymi nie zapominając o lokalnych przedsiębiorcach, którzy zawsze są dla Nas bardzo ważni.

To jednak nie koniec - cały czas rozwijamy się dynamicznie. Grupa, która została przez nas stworzona w 2018 (więcej informacji w zakładce GRUPA PREMIUM) tworzy samowystarczalną i współpracującą ze sobą firmę na zasadach kombinatu.

Rok 2021 to kolejny krok do przodu i utworzenie firmy deweloperskiej INWEST POMORZE rozszerzającej nasze działania o samodzielne projektowanie i wykonawstwo osiedli domów jednorodzinnych i osiedli mieszkaniowych. 

Zapraszamy i dziękujemy za dotychczasowe zaufanie !

O FIRMIE: O nas
O FIRMIE: Pro Gallery
bottom of page